Mlody jęczmień
Twój koszyk jest pusty

Mlody jęczmień

młody jęczmień
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 22,00 zł
Cena sprzedaży netto: 20,37 zł
Producent: MyVita
Szczegóły produktu

dżywka MyVita Młody Jęczmień Bio to produkt naturalny, organiczny zawierający trawę jęczmienną ekologiczną (barley grass). Młody jęczmień barley grass jest wspaniałym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z chorobami. Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą zawiera 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej niż dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów. Zawiera także znaczącą ilość manganu i cynku. Młody jęczmień przywraca kwasowo- zasadową równowagę. Jest 2 razy skuteczniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym.

Młody Jęczmień zawiera kompleks witamin, który aktywuje enzymy pomagające zapobiegać chorobom i stanom patologicznym. Młody jęczmień ma wysoką zawartość beta karotenu, witaminy C,E i witamin z grupy B, B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B. Na niedobór witamin cierpimy z powodu przewagi przerobionych produktów spożywczych i faktu, że niektóre nasze pokarmy tracą składniki odżywcze wcześniej, niż dostaną się na stół. Zawartość witaminy C w świeżo pokrojonej rzodkiewce w zetknięciu z powietrzem spada do połowy już w ciągu 5 min. Ilość witaminy B i B2 w pokarmach dramatycznie spada podczas gotowania. Jednak witaminy i inne składniki odżywcze w Młodym Jęczmieniu pozostają prawie nietknięte.

Młody jęczmień (trawa jęczmienna) zawiera wszystkie witaminy, minerały, pierwiastki śladowe oraz antyoksydanty. Zawiera również chlorofil, kwasy nukleinowe,(DNA, RNA), enzymy, kwasy tłuszczowe i wiele innych dla zdrowia pożytecznych substancji, które w wyniku stale przebiegających badań aż teraz zostają odkrywane. Trawa z młodego jęczmienia jest zasadotwórcza. Już po około 20 min. od spożycia suplementu diety MyVita Młody Jęczmień Bio odżywka zostaje strawiona i wszystkie wartościowe składniki dodadzą dużą porcję energii i sił. 1 porcja młodego jęczmienia w tabletkach może stać się dużym pomocnikiem podczas postu, czy diety. Przeszkodzi odżywczemu deficytowi i przyśpieszy procesy oczyszczające w organizmie.

Zalety stosowania suplementu żywności MyVita Młody Jęczmień Bio (tabletki):

  • młody jęczmień odmładza naskórek wpływając na organy wewnętrzne oraz spowalnia starzenie komórkowe,
  • barley grass pomaga w walce z nadwagą · przeciwdziała zaparciom
  • młody jęczmień pomaga obniżyć podwyższony cholesterol
  • trawa z młodego jęczmienia pomaga w leczeniu chorób skóry takich jak trądzik, łuszczyca i wyprysk (egzema)
  • młody jęczmień reguluje pH (zasadowe właściwości chlorofilu znalezione w zielonej jęczmienia) pomaga zrównoważyć nadkwaśność organizmu, łagodzi zgagę
  • młody jęczmień oczyszcza organizm
  • trawa jęczmienna wspiera organizm w walce z nowotworami

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.