Twój koszyk jest pusty

Chitobon

Chitrobon 60 kaps.
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 40,00 zł
Producent: Bonimed
Szczegóły produktu

CHITOBON - wspomaga odchudzanie

Suplement diety

Preparat pochodzenia naturalnego polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Ze względu na zawartość chromu Chitobon przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy w surowicy krwi. Zawartość chitosanu zmniejsza wchłanianie tłuszczów w przewodzie pokarmowym co przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu w surowicy krwi.

Zalecane spożycie:Spożywać 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki 20 min. przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia:W przypadku stosowania preparatu przez dłuższy czas wymagane jest podawanie vit. A, D3 i E. Preparaty witaminowe a także inne leki stosowane w tym samym czasie należy spożywać 2 godziny przed lub po spożyciu Chitobonu. Osoby z niewydolnością nerek przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania:Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.

Skład  1 kapsułki: 
Chitosan - 500mg
Chrom organiczny - 10 mcg czystego chromu

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę  w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Opakowanie:60 kaps.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.