Twój koszyk jest pusty

Nefro Herbs

Nefro Herbs
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 20,00 zł
Cena sprzedaży netto: 18,52 zł
Producent: Inwent Herbs
Szczegóły produktu

Nefro Herbs 100 ml

Nerki to swoista “oczyszczalnia ścieków” w organizmie człowieka. Od ich prawidłowego funcjonowania zależy stan organizmu. Preparat Nefro Herbs dzięki zawartym składnikom wspomaga wydzielanie i wydalanie moczu, korzystnie wpływa na stan i funkcjonowanie układu moczowego, wspiera oczyszczanie organizmu. 

SKŁAD:

Korzeń pietruszki (Petroselini radix)  200 mg
Ziele skrzypu (Equiseti herba)  200 mg
Naowocnia fasoli (Phaseoli fructus)  200 mg
Liść pokrzywy (Urticae folium) 200 mg
Owoc jałowca (Juniperi fructus) 100 mg

Substancje pomocnicze: Sorbinian potasu ( substancja konserwująca).

Sposób użycia : Doustnie 2 razy dziennie łyżeczka do herbaty ( 2,5 ml) po posiłku.  Maksymalna porcja do spożycia w ciągu dnia wynosi 5ml (2 łyżeczki do herbaty). Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. 

Działanie: Korzeń pietruszki wspomaga przesączanie nerkowe i funkcjonowanie układu moczowego. Ziele skrzypu korzystnie wpływa na ilość wydalanych z moczem szkodliwych produktów przemiany materii. Naowocnia fasoli wspomaga usuwanie obrzęków.Liść pokrzywy wspiera działanie nerek i całego układu moczowego. Owoc jałowca wspomaga wytwarzanie i wydzielanie moczu.

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. pokojowej w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi oraz wilgocią.

Ostrzeżenia: Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.